Op zoek naar een matchmaker!

Corporaties in Beweging is ter uitbreiding van het team op zoek naar een

MATCHMAKER

“Een verbinder die het leuk vindt om de match te maken tussen de corporatie en de professional”

Binnen het regionale samenwerkingsverband “Corporaties in Beweging” willen we medewerkers de kans geven om stage te lopen bij andere corporaties of zelfs een tijdelijke opdracht te doen bij een andere corporatie. Hier gaat de matchmaker aan meehelpen!

Je helpt medewerkers die willen werken aan hun eigen (markt)waarde. Dit kan betekenen dat je helpt bij het opstellen van de CV, samen kijkt naar de mogelijkheden van stage lopen binnen Corporaties in Beweging of een werkervaringsplek/detacheringsopdracht onder de aandacht brengt en daar de juiste persoon bij zoekt.

Jij bent een professional die:

  • werkzaam is op de HR afdeling of misschien het vak wil leren;
  • graag mensen aan elkaar verbindt en een groot netwerk heeft binnen de corporaties;
  • het een uitdaging vindt om samen met je collega matchmaker een mini-uitzendbureau op te zetten binnen 24 organisaties;
  • bereid is gemiddeld een halve dag per week te besteden aan de rol van matchmaker;
  • bereid is in de regio Zuid Holland te reizen;
  • zich wil verbinden aan Corporaties in Beweging, in ieder geval voor 2022 en 2023!

Wat kun je verwachten
Je kunt een kort inwerkprogramma verwachten van de projectleider en de matchmaker. Je krijgt van “Corporaties in Beweging” de gelegenheid om langs te gaan bij collega-corporaties, spreekuren te houden en heel veel mensen te leren kennen.

Je wordt in de gelegenheid gesteld om deze rol in werktijd uit te voeren (max. 4 uur per week). 

Ben jij de matchmaker die wij zoeken?
Solliciteer dan voor maandag 23 mei 2022 via contact@corporatiesinbeweging.nl . We ontvangen graag een actueel CV en een motivatie van je. Meer weten over de functie? Bel dan met Jeff Boiten, op telefoonnummer 06 511 67 491.